نوشته های جدید

کتاب Essential Words For The TOEFL با ترجمه فارسی لغات

کتاب لغات تافل

Essential Words For The TOEFL

کتاب واژگان ضروری تافل، ویژه آمادگی دانشجویانِ ESL برای شرکت در آزمون های تافل طراحی شده است. این کتاب لیستی از واژگانِ سازمان دهی شده را ارائه می دهد که برای هر واژه تعریف، مثال و تمریناتی در نظر گرفته شده است. تعداد واژگانِ این کتاب در حدود 450 لغت می باشد. همچنین در این کتاب نکاتی برای توسعه دایره لغات انگلیسی دانشجویان ذکر شده است. زبان آموزان می توانند با استفاده از تست های موجود در کتاب و کلید پاسخ آنها، در شرایط آزمون تافل قرار گرفته و میزان آمادگی خود را در بخش لغات بسنجند. این کتاب طوری طراحی شده که مهارت های مربوط به یادگیری واژگان را در دانشجویان افزایش دهد.

کتاب واژگان ضروری تافل در ایران از منابع اصلی آزمون های تافل، زبان عمومی ارشد، دکتری، جی آر ای، ام اس آر تی و … می باشد. این کتاب شامل 30 درس و هر درس دارای 15 لغت می باشد.

معنی لغات ترجمه شده به صورت برچسب کنار آن آمده است ) به غیر از حالاتی که در آن فضای کافی برای برچسب لغات در کنار واژگان مربوطه نبوده باشد که در آن صورت معنی واژه در کنار سطر مربوط به آن آمده است ( برای دیدن معانی لغات کافی است موس ) موشواره ( را روی برچسب ببرید تا معنی واژه مورد نظر ظاهر شود . از مزایای این اثر این است که معنی واژگان به صورت مستقیم قابل مشاهده نیست این ویژگی به فرد مطالعه کننده این امکان را میدهد تا خود از توانایی خویش استفاده نموده و در صورت نیاز به معنی واژه مورد نظر مراجعه کند. کتاب واژگان ضروری تافل را می توانید همراه با تلفظ از بخش دانلود در پایین صفحه به رایگان دریافت کنید.

همچنین برای یادگیری لغات این کتاب به شیوه کدینگ و تصویرسازی اینجا کلیک کنید.

کدینگ لغات

 

لینک دانلود کتاب وازگان ضروری تافل

لینک دانلود تلفظ لغات تافل

10 دیدگاه‌ها

 1. با سلام من ۳۸ سال دارم میخوام زبان انگلیسی تافل ۷ و فول یاد بگیرم ولی کتابی میخوام برای فول شدن زبان با سی دی که تلفظ فارسی داشته باشه با معنی فارسی که قابل فهم باشه

  مثل

  i live in iran
  آی لیو این ایران
  من در ایران زندگی می کنم

  مثال زدم که جهت یاد آوری که برای من قابل فهم می باشد کتاب و سی دی برای زبان فول شدن می خوام با این روش که جمله بالایی مثال زدم کامل و جامع باشه برای فهمیدن و اقامت دایم کانادا

 2. سلام
  لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت نمایش داده می‌شود، همچنین یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شده است. لطفا پوشه inbox و spam ایمیل خود را بررسی بفرمایید.

 3. سلام من پول واریز کردم برای اسنشیال ورد کدینگ اما برام ایمیل نشد.چرا؟

 4. با سلام
  خیلی عالی هست من دنبال چنین فایلی برای واژگان ضروری تافل می گشتم.
  با تشکر فراوان

 5. سلام
  بررسی شد لینک دانلود سالم است لطفا از اینترنت پرسرعت برای دانلود استفاده کنید.

 6. سلام
  من دوبار تست کردم دانلود ناموفق بود
  اگه امکانش هست لینک دانلود را برای من ایمیل کنید
  سپاس،

 7. سلام
  فایل رو کامل دانلود نکرده اید لطفا مجددا با اینترنت پرسرعت دانلود بفرمایید.

 8. دانلود کردم باز نمیشه

 9. سلام
  دوست عزیز کلیه لینک های دانلود تست شده و سالم می باشند. لینک دانلود دو بار برای شما ارسال شده.
  فایل پی دی اف جزوه مجددا به ایمیل شما ارسال شد.

 10. پول را واریز کردم برای جزوه تافل ولی غایل دانلود نمیشه،گولمون زدید